Inloggen
Activiteiten
Statistieken
zondag 22 september 2019
Aantal leden (info) 216
Nu online 447
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 74,5%
Wedstrijdschema

zon 22 sep -  zat 28 sep -  zon 29 sep -  zat 5 okt -  zon 6 okt -  zon 13 okt -  zat 26 okt -  zon 27 okt -  zat 2 nov -  zon 3 nov - 

laat schema zien voor  


28 september | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes A1 5279  Mixed Hockey Club Heesch MA2 15   15:45  16:30 uit -   info
Meisjes A2 5305  Liempde MA2    14:30  15:00 Veld 1  info
Fluiten: Maud van de Wetering (Dames 1) en Marlein van de Wijgert (Dames 1)
Meisjes B1 5666  Liempde MB1 30   14:05  15:05 uit -   info
Meisjes B2 6096  HC Gemert MB3    12:55  13:25 Veld 1  info
Fluiten: Ellen Dobbelsteen (Meisjes A2) en Emma Bosmans (Meisjes A2)
Meisjes C1 12700  C.M.H.C. CIVICUM MC1 45   10:45  12:00 uit -   info
Meisjes C2 13116  H.O.D. MC7 40   10:45  11:55 uit -   info
Meisjes D1 11744  SMHC De Hopbel MD1    11:20  11:50 Veld 1  info
Fluiten: Jill Kerkhof (Meisjes A2) en Sil van den Brand (Meisjes A2)
Meisjes D2 12086  Rosmalen MD6    09:45  10:15 Veld 1  info
Fluiten: Elena Haerkens (Meisjes B2) en Jip van Empel (Meisjes B2)
Meisjes D3 11422  HC Helmond MD4 35   08:40  09:45 uit -   info

28 september | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes E1 6tal 1394  Hockey Club Uden M6E4 20   08:10  09:00 uit -   info
Meisjes E1 8-tal 1463  Mixed Hockey Club Heesch M8E2    08:30  09:00 Veld 1  info
Fluiten: Daphne Manders (Meisjes A2) en Liz van Kessel (Meisjes B2)
Meisjes E2 6-tal 1522  MHC MEP M6E4    08:30  09:00 Veld 1  info
Fluiten: Iza Blommers (Meisjes B2) en Reza de Bruijn (Meisjes B2)
 
Jongens E8 tal 1563  Rosmalen J8E3 15   09:30  10:15 uit -   info


Contact
Adres Clubhuis
Mixed Hockeyclub HDL
Steen en Stokstraat 1
5473 RN Heeswijk-Dinther
0413 - 29 23 83

Postadres
Mixed Hockeyclub HDL
Heibloemsedijk 14
5473 TC Heeswijk-Dinther
06 - 1549 8558

Nieuws
Klik hieronder op Facebook,
Twitter of de Standenmotor
van de KNHB
https://www.facebook.com/hdlhockeyclub
Club Competitie
1. Meisjes B1
2. Dames 1
3. Meisjes D2
4. Meisjes A1
5. Meisjes C1
hele clubcompetitie..
Wedstrijdschema
Clubprestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 14% |week: 50%

Teams