Inloggen
Activiteiten
Statistieken
zondag 22 september 2019
Aantal leden (info) 216
Nu online 46
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 74,5%
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gemert D2 2 6 2 0 0 10 2 0
2 HDL D1 2 6 2 0 0 9 3 0
3 Helmond D4 2 6 2 0 0 6 4 0
4 Oss D5 2 4 1 1 0 5 3 0
5 Oranje-Rood D12 2 4 1 1 0 6 5 0
6 Don Quishoot D7 2 3 1 0 1 8 7 0
7 Den Bosch D12 2 3 1 0 1 4 6 0
8 Bakel D1 2 2 0 2 0 2 2 0
9 Uden D4 2 0 0 0 2 5 7 0
10 Oirschot D3 2 0 0 0 2 3 6 0
11 Heesch D3 2 0 0 0 2 3 9 0
12 Deurne D2 2 0 0 0 2 2 9 0
  Res. 3e klasse 
Junioren 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boekel MA1 3 7 2 1 0 11 5 0
2 HDL MA1 3 6 2 0 1 14 4 0
3 Berlicum MA2 3 4 1 1 1 9 9 0
4 Civicum MA1 3 4 1 1 1 5 7 0
5 Geel-Zwart MA3 3 3 1 0 2 7 13 0
6 Heesch MA2 3 1 0 1 2 2 10 0
  4e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Liempde MA2 3 9 3 0 0 17 1 0
2 DES MA4 2 6 2 0 0 13 5 0
3 HDL MA2 3 4 1 1 1 13 9 0
4 Waalwijk MA2 2 3 1 0 1 3 7 0
5 Horst MA2 3 1 0 1 2 7 9 0
6 Hopbel MA3 3 0 0 0 3 4 26 0
  7e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HDL MB1 3 9 3 0 0 25 0 0
2 Son MB2 3 7 2 1 0 12 6 0
3 Liempde MB1 3 4 1 1 1 8 4 0
4 Oedenrode MB2 3 4 1 1 1 3 7 0
5 Uden MB3 3 1 0 1 2 3 21 0
6 DVS MB2 3 0 0 0 3 2 15 0
  4e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Uden MB2 2 6 2 0 0 14 1 0
2 Geel-Zwart MB3 2 6 2 0 0 5 3 0
3 Heesch MB2 3 4 1 1 1 5 9 0
4 Boekel MB1 2 2 0 2 0 3 3 0
5 Gemert MB3 2 1 0 1 1 4 5 0
6 HDL MB2 3 0 0 0 3 2 12 0
  4e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Liempde MC1 3 7 2 1 0 8 2 0
2 Geel-Zwart MC2 3 5 1 2 0 11 4 0
3 Civicum MC1 3 5 1 2 0 9 2 0
4 Uden MC2 3 4 1 1 1 5 8 0
5 HDL MC1 3 3 1 0 2 11 5 0
6 Mill MC2 3 0 0 0 3 2 25 0
  3e klasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Liempde MC2 3 9 3 0 0 35 2 0
2 Basko MC6 3 6 2 0 1 33 3 0
3 MOP MC6 3 6 2 0 1 3 5 0
4 HDL MC2 3 3 1 0 2 7 19 0
5 Eindhoven MC6 2 0 0 0 2 1 7 0
6 HOD MC7 2 0 0 0 2 0 43 0
  5e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Best MD1 3 9 3 0 0 16 3 0
2 Son MD1 3 6 2 0 1 13 7 0
3 HDL MD1 3 6 2 0 1 14 11 0
4 Hopbel MD1 3 3 1 0 2 5 7 0
5 MEP MD2 3 3 1 0 2 6 14 0
6 Dommel MD1 3 0 0 0 3 3 15 0
  2e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HDL MD2 3 6 2 0 1 21 9 0
2 Bommelerwaard MD2 2 6 2 0 0 15 3 0
3 Berlicum MD3 3 6 2 0 1 19 8 0
4 Den Bosch MD9 2 3 1 0 1 10 5 0
5 Rosmalen MD6 3 3 1 0 2 7 18 0
6 Drunen MD3 3 0 0 0 3 1 30 0
  4e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boekel MD1 3 7 2 1 0 20 3 0
2 Helmond MD4 3 6 2 0 1 8 6 0
3 Mierlo MD4 3 5 1 2 0 7 4 0
4 Bakel MD2 2 1 0 1 1 2 4 0
5 HDL MD3 2 1 0 1 1 1 5 0
6 Gemert MD6 3 1 0 1 2 1 17 0
  4e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens E8 tal 
    1e klasse 
  Meisjes E1 6tal 
    1e klasse 
  Meisjes E1 8-tal 
    1e klasse 
  Meisjes E2 6-tal 
    1e klasse 
Contact
Adres Clubhuis
Mixed Hockeyclub HDL
Steen en Stokstraat 1
5473 RN Heeswijk-Dinther
0413 - 29 23 83

Postadres
Mixed Hockeyclub HDL
Heibloemsedijk 14
5473 TC Heeswijk-Dinther
06 - 1549 8558

Nieuws
Klik hieronder op Facebook,
Twitter of de Standenmotor
van de KNHB
https://www.facebook.com/hdlhockeyclub
Club Competitie
1. Meisjes B1
2. Dames 1
3. Meisjes D2
4. Meisjes A1
5. Meisjes C1
hele clubcompetitie..
Wedstrijdschema
Clubprestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 14% |week: 50%

Teams