Inloggen
Activiteiten
Statistieken
zaterdag 23 november 2019
Aantal leden (info) 216
Nu online 278
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 75,0%
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Don Quishoot D7 10 22 7 1 2 44 19 0
2 Den Bosch D12 10 20 6 2 2 31 16 0
3 HDL D1 10 20 6 2 2 30 19 0
4 Oss D5 10 19 6 1 3 30 23 0
5 Helmond D4 10 19 6 1 3 27 21 0
6 Gemert D2 10 18 6 0 4 24 18 0
7 Bakel D1 10 17 5 2 3 25 14 0
8 Oranje-Rood D12 10 11 3 2 5 22 31 0
9 Uden D4 10 10 3 1 6 25 37 0
10 Oirschot D3 10 9 3 0 7 15 24 0
11 Deurne D2 10 8 2 2 6 29 31 0
12 Heesch D3 10 0 0 0 10 8 57 0
  Res. 3e klasse 
Junioren 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Uden MA2 4 10 3 1 0 21 6 0
2 Mierlo MA2 4 10 3 1 0 17 9 0
3 Helmond MA2 3 6 2 0 1 17 7 0
4 HDL MA1 3 3 1 0 2 11 7 0
5 Oss MA3 3 3 1 0 2 5 9 0
6 MOP MA3 3 3 1 0 2 2 19 0
7 Son MA2 4 0 0 0 4 5 21 0
  3e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Liempde MA2 4 12 4 0 0 15 2 0
2 DES MA4 4 9 3 0 1 15 4 0
3 HDL MA2 4 6 2 0 2 4 5 0
4 Uden MA4 4 6 2 0 2 6 9 0
5 Warande MA4 4 6 2 0 2 5 8 0
6 Waalwijk MA2 4 6 2 0 2 4 7 0
7 Den Bosch MA10 4 3 1 0 3 6 10 0
8 Hopbel MA3 4 0 0 0 4 3 13 0
  7e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HDL MB1 4 12 4 0 0 18 1 0
2 Geel-Zwart MB3 4 7 2 1 1 6 3 0
3 Rosmalen MB4 4 6 2 0 2 7 8 0
4 Oss MB4 4 6 2 0 2 4 7 0
5 Berlicum MB4 4 3 1 0 3 6 14 0
6 Gemert MB4 4 1 0 1 3 5 13 0
  4e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oranje-Rood MB8 4 12 4 0 0 23 3 0
2 MEP MB5 4 9 3 0 1 9 8 0
3 HDL MB2 4 6 2 0 2 7 12 0
4 Den Bosch MB9 4 4 1 1 2 7 13 0
5 Hopbel MB3 4 2 0 2 2 6 9 0
6 MOP MB5 4 1 0 1 3 5 12 0
  5e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oedenrode MC1 4 12 4 0 0 19 4 0
2 Uden MC2 4 9 3 0 1 22 8 0
3 Geel-Zwart MC2 4 6 2 0 2 13 6 0
4 HDL MC1 4 6 2 0 2 9 11 0
5 Son MC2 4 3 1 0 3 18 12 0
6 Gemert MC3 4 0 0 0 4 3 43 0
  3e klasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boekel MC2 4 12 4 0 0 24 5 0
2 Uden MC4 4 9 3 0 1 9 10 0
3 Gemert MC5 4 6 2 0 2 4 9 0
4 Geel-Zwart MC5 4 4 1 1 2 5 6 0
5 HDL MC2 4 3 1 0 3 10 10 0
6 Boxmeer MC3 4 1 0 1 3 3 15 0
  5e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gemert MD1 4 12 4 0 0 25 5 0
2 Den Bosch MD4 4 6 2 0 2 14 13 0
3 Heesch MD1 4 5 1 2 1 8 9 0
4 Berlicum MD1 4 5 1 2 1 5 7 0
5 Uden MD2 4 4 1 1 2 6 7 0
6 HDL MD1 4 1 0 1 3 5 22 0
  2e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boekel MD1 4 10 3 1 0 18 7 0
2 Geel-Zwart MD3 4 9 3 0 1 17 7 0
3 HDL MD2 4 7 2 1 1 16 11 0
4 Mill MD1 4 4 1 1 2 12 11 0
5 Oedenrode MD3 4 4 1 1 2 12 20 0
6 Gemert MD3 4 0 0 0 4 5 24 0
  4e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Den Bosch MD7 4 9 3 0 1 12 7 0
2 Berlicum MD2 4 7 2 1 1 14 11 0
3 Hopbel MD3 4 7 2 1 1 10 10 0
4 HDL MD3 4 6 2 0 2 16 12 0
5 Helmond MD4 4 5 1 2 1 10 13 0
6 Gemert MD6 4 0 0 0 4 4 13 0
  4e klasse 
  Zaalteam MA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boekel MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Drunen MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Geel-Zwart MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HDL MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Liempde MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Uden MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Zaalteam MA2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dommel MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Geel-Zwart MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HDL MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Liempde MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MEP MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rosmalen MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Uden MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Zaalteam MB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Geel-Zwart MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HDL MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Oedenrode MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oss MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rosmalen MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Zaalteam MB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Best MB7 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Geldrop MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gemert MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HDL MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 MEP MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Uden MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Zaalteam MC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Geel-Zwart MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gemert MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HDL MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hopbel MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MEP MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oedenrode MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Uden MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Zaalteam MC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DES MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HDL MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HOCO MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hopbel MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 MEP MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Oirschot MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Zaalteam MD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dommel MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gemert MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HDL MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Heesch MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Liempde MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Uden MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Zaalteam MD2-mix 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Geel-Zwart MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gemert MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HDL MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Helmond MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hopbel MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 MEP MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Zaalteam MD3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Basko MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drunen MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HDL MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MEP MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oranje-Rood MD9 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rosmalen MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Uden MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens E8 tal 
    1e klasse 
  Meisjes E1 6tal 
    1e klasse 
  Meisjes E1 8-tal 
    1e klasse 
  Meisjes E2 6-tal 
    1e klasse 
Contact
Adres Clubhuis
Mixed Hockeyclub HDL
Steen en Stokstraat 1
5473 RN Heeswijk-Dinther
0413 - 29 23 83

Postadres
Mixed Hockeyclub HDL
Heibloemsedijk 14
5473 TC Heeswijk-Dinther
06 - 1549 8558

Nieuws
Klik hieronder op Facebook,
Twitter of de Standenmotor
van de KNHB
https://www.facebook.com/hdlhockeyclub
Verjaardagen
Marieke van Gorkum
Yara van de Kamp
Jack Schakenraad
Eize Terlunen
Club Competitie
1. Meisjes B1
2. Meisjes D2
3. Meisjes A1
4. Dames 1
5. Meisjes D3
hele clubcompetitie..
Wedstrijdschema
Clubprestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 16% |week: %

Teams